Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aerovleky 2012

 V sobotu 26.5. jsme se sešli ve slušném počtu na našem letišti. Hlavním "tématem" bylo vlekání větroňů. Karel  nakonec sám sebe přesvědčil a dojel pro svou vlečnou. Aerovlek střídal aerovlek. Na obloze bylo k vidění i několik skutečných vlečných s větroni z Kladna. Počasí bylo téměř ideální, možná jen zbytečně silný vítr nám neumožnil udržet se ve vzduchu déle.

Radek nakonec rozpohyboval svého Pilatuse a zkusil vlek s L33 Sólo. Nakonec i Vladan se nechal vyhecovat a jeho Valksplane s motorem ZDZ40 se osvědčil. V podvečer se vítr utišil a konečně jsme si mohli v klidu vychutnat krásu tichého letu v termice. Roman kreslil kouřem po krásně modré obloze se svým Fokkrem a nakonec došlo i na polystyrenového Pilatuse. Tentokrát se nenechal přemluvit k letecké nekázni - model  tentokrát přežil a létal nádherně. V našem klubu plánujeme postavit pět těchto "bublinkových" polétadel.  

Guláš od Šárky, buchty od Dany a naložené stejky od Máry na kameni - prostě krásný den. Chlapi, příště musíte zůstat do večera - kdo to má potom sežr..... Kdo nepřijel (či odjel brzo)  může jen litovat.    

 

další foto najdete na stánkách   Franty a  Zdeňka, a video od Radka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář